SKP Częstochowa

Przegląd rejestracyjny samochodu – Częstochowa

Wykonywanie przeglądów rejestracyjnych często traktowane jest jako przykra konieczność właścicieli pojazdów. Tworząc na terenie całej Polski nasze stacje kontroli pojazdów dbamy o to, aby przegląd samochodu był przyjemnością. W naszych stacjach znajdziesz doświadczonych specjalistów, którzy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu. Przegląd samochodu odbywa się u nas sprawnie i szybko, a jego wyniki pozwalają właścicielowi otrzymać pełną i rzetelną informację na temat stanu technicznego swojego pojazdu. Jesteśmy także w Częstochowie! Czekamy na ciebie i twój samochód.

stacja diagnostyczna

Nasza stacja w Częstochowie

Na terenie Częstochowy, nasza stacja znajduje się przy ulicy Traugutta 2/4. Wykonamy dla ciebie pełny, kompleksowy przegląd rejestracyjny samochodu, pod okiem doświadczonych diagnostów i specjalistów. Oferujemy niskie koszty i szybkie terminy. Akceptujemy płatności gotówką i kartą.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SC/42/P
ul. Traugutta 2/4 (wjazd od ul. Kisielewskiego)
42-200 Częstochowa
Zapraszamy:
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
tel.: (34) 360 77 07
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd rejestracyjny auta

W czasach, kiedy na polskich drogach wciąż spotkać można pojazdy niezwykle zaawansowane wiekowo, dokonywanie regularnych przeglądów technicznych samochodu jest szczególnie ważne. Pozwala bowiem precyzyjnie poznać stan techniczny i sprawność własnego auta. Codziennie na naszych drogach dochodzi do kilkuset wypadków drogowych. Jak wielu z nich można byłoby uniknąć gdyby nie zawiodły niesprawne hamulce lub układ kierowniczy? Pokazuje to, że przeglądy rejestracyjne to szansa na uratowanie zdrowia lub życia. Swojego i innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przegląd samochodowy precyzyjnie i niedrogo. Umów się na przegląd w naszym oddziale w Częstochowie i ciesz się sprawnym autem zawsze i wszędzie.

Pamiętaj o przeglądzie!

Oferujemy pomoc naszego niezawodnego asystenta online! Dzięki niemu, już nigdy nie zapomnisz o zbliżającym się terminie obowiązkowego przeglądu samochodowego! Wypełnij formularz i ciesz się komfortem, umawiając się na przegląd samochodu w dogodnym dla siebie terminie.