SKP Gliwice

Przeglądy rejestracyjne samochodu – Gliwice

Stacje kontroli pojazdów należące do marki Speed Car znaleźć można w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że także na Śląsku nie mogło nas zabraknąć. Każdego dnia, dziesiątki kierowców odwiedzają nasze oddziały, w celu wykonania przeglądu rejestracyjnego. Nie inaczej jest także w Gliwicach. Zapewniamy najwyższa jakość usług diagnostycznych, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. U nas wykonasz przegląd rejestracyjny auta osobowego, motocykla i samochodu ciężarowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

stacja diagnostyczna

Nasza stacja w Gliwicach

Zapraszamy do odwiedzenia naszej stacji kontroli pojazdów, mieszczącej się przy ulicy Łabędzkiej 61 na terenie Next Auto Glass. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne, badania techniczne oraz pełną diagnostykę pojazdów. Nasza stacja w Gliwicach czynna jest przez 6 dni w tygodniu.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SG/019/P
ul. Łabędzka 61 (teren Next Auto Glass)
44-100 Gliwice
Zapraszamy:
pon.-pt. 7-21
sob. 8-14
tel.: 600 808 400
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd rejestracyjny auta

Wykonywanie regularnych i terminowych przeglądów rejestracyjnych dotyczy kierowców z Gliwic oraz innych polskich miast. Wszędzie tam, gdzie znajdują się charakterystyczne, nowoczesne stacje diagnostyczne marki Speed Car, masz możliwość wykonania przeglądu w najnowocześniejszych warunkach, pod okiem doświadczonych diagnostów. Doskonale wiemy, jak ważna jest technologia w wykonywaniu przeglądów aut, dlatego pracujemy wyłącznie na niezawodnym sprzęcie od renomowanych producentów.

Polacy w coraz większym stopniu zdają sobie sprawę, że przegląd rejestracyjny auta to nie tylko konieczność wynikająca z zapisów kodeksu drogowego. To, przede wszystkim, realna potrzeba, by móc bezpiecznie poruszać się po drogach przy użyciu własnego samochodu. Warto o tym pamiętać i wybierać wyłącznie renomowane stacje diagnostyczne. W Speed Car gwarantujemy najwyższa jakość obsługi oraz precyzyjna i rzetelna informację na temat stanu technicznego pojazdu.

Pamiętaj o przeglądzie!

Z nami już nigdy nie zapomnisz o przeglądzie samochodu. Zapraszamy do wypełnienia formularza online. Ta prosta czynność zapewni ci niezawodne wsparcie naszego asystenta, który wyśle do Ciebie wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się terminie wykonania przeglądu!