SKP Jelenia Góra

Przeglądy rejestracyjne samochodu - Jelenia Góra

W życiu każdego kierowcy przychodzi czas wykonania corocznego przeglądu technicznego swojego auta. Jest to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim – konieczność wynikająca z poczucia odpowiedzialności i troski o bezpieczeństwo. Właśnie dlatego, nasze stacje kontroli pojazdów oferują wykonywanie kompleksowych przeglądów rejestracyjnych samochodów osobowych, motocykli, aut ciężarowych i innych pojazdów. Wszystko szybko, sprawnie i niedrogo. Wybierz Speed Car i ciesz się kompleksowym i profesjonalnym przeglądem technicznym samochodu – teraz także w Jeleniej Górze.

stacja diagnostyczna

Nasza stacja w Jeleniej Górze

Wszystkich właścicieli pojazdów z Jeleniej Góry zapraszamy serdecznie do naszej stacji kontroli pojazdów, znajdującej się przy alei Jana Pawła II 47 na terenie stacji paliw Shell. Wykonamy dla państwa profesjonalny i kompleksowy przegląd rejestracyjny samochodu oraz badanie techniczne sprawności auta. Stacja czynna 6 dni w tygodniu. Akceptujemy płatności kartą.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów DJ/014/P
al. Jana Pawła II 47(na Shell)
58-500 Jelenia Góra
Zapraszamy:
pon.-pt. 7-21
sob. 8-20
tel.: (75) 769 42 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd rejestracyjny auta

Nie od dziś wiadomo, że Polska ma jeden z najwyższych współczynników wypadków drogowych w Europie. Pośrednią przyczyną takiego stanu rzeczy jest zły stan techniczny poruszających się po naszych drogach pojazdów. Aby odwrócić ten trend, niezbędne jest wykonywanie regularnych przeglądów technicznych w autoryzowanych stacjach kontroli pojazdów. Odwiedzając naszą stację diagnostyczną w Jeleniej Górze, masz pewność, że przeglądy rejestracyjne, które wykonujemy, są rzetelne i precyzyjne, z uwagi na zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń i systemów diagnostycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Na państwa życzenie, wykonamy przegląd rejestracyjny samochodu, motocykla, auta ciężarowego i innych pojazdów. Wykonujemy także przeglądy zalecone przez starostwo powiatowe oraz wynikające z odrębnych przepisów.