SKP Lubin

Przeglądy rejestracyjne samochodu – Lubin

Jednym z miast na terenie województwa dolnośląskiego, gdzie możesz znaleźć nasze stacje diagnostyczne, jest Lubin. Wykonujemy profesjonalne przeglądy rejestracyjne samochodów, badania techniczne oraz wiele innych usług diagnostycznych. Korzystają z nich zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Jeśli zależy ci na rzetelnym i zgodnym ze stanem faktycznym przeglądzie swojego auta, nie czekaj. Skontaktuj się z nami i oddaj swój samochód w ręce naszych doświadczonych diagnostów. Zapewniamy szybką i sprawną realizację usługi w konkurencyjnej cenie.

stacja diagnostyczna

Nasza stacja w Lubinie

Mając na uwadze komfort i wygodę naszych klientów zamieszkujących Lubin, zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów, znajdujące się w tym mieście, przy ulicy Paderewskiego 88. Nasza stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7-20 oraz w soboty w godzinach 8-18. Gwarantujemy najwyższy standard usług i profesjonalną diagnostykę samochodową.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów DLU/021/P
ul. Paderewskiego 88 (na Shell)
59-300 Lubin
Zapraszamy:
pon.- pt. 7-20
sob. 8-18
tel. (76) 845 90 59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd rejestracyjny auta

Wykonujemy przeglądy rejestracyjne w sposób profesjonalny, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia. Każdy diagnosta, pracujący w naszej stacji kontroli pojazdów w dowolnym mieście w Polsce, to doświadczony specjalista, który ma do dyspozycji najwyższej klasy urządzenia pomiarowe W ten sposób, w naszych stacjach, wykonujemy przeglądy rejestracyjne na najwyższym poziomie. Robimy to szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie.

Jeśli mieszkasz na terenie Lubina i musisz wykonać przegląd rejestracyjny lub badanie techniczne samochodu, zapraszamy do nas! Oferujemy szybkie terminy i brak stresu, związanego z wyczekiwaniem w długich kolejkach. Z nami przegląd samochodu to prawdziwa przyjemność!

Pamiętaj o przeglądzie!

Pamiętaj o przeglądzie samochodu! Wypełnij formularz kontaktowy, zostaw nam swoje dane, a my odezwiemy się do ciebie, kiedy zbliżać się będzie termin kolejnego badania technicznego twojego samochodu! W ten sposób nie przeoczysz daty i będziesz mógł cieszyć się zawsze aktualnym przeglądem technicznym auta.