OSKP Kielce

Badania techniczne i przeglądy rejestracyjne samochodu – Kielce

stacja diagnostyczna

Oferujemy wykonywanie kompleksowych przeglądów rejestracyjnych samochodów na terenie Kielc. Zapewniamy profesjonalną obsługę, wykonywaną przez doświadczonych serwisantów. Wykonamy dla Państwa szereg usług, jak np.: sprawdzenie stanu układu hamulcowego, profesjonalną diagnostykę podzespołów i części w aucie, kontrolę poziomu płynów, sprawdzenie stanu ogumienia oraz wiele innych usług, dzięki którym w rzetelny i bezbłędny sposób dokonamy oceny stanu technicznego samochodu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Umów się na przegląd samochodu w Kielcach i zaoszczędź czas i pieniądze.

Nasza stacja w Kielcach

Okręgowa stacja kontroli pojazdów w Kielcach znajduje się przy ulicy Warszawskiej, obok stacji paliw Statoil. Stacja jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Dla Państwa komfortu akceptujemy także płatności kartą. Zlecając przegląd rejestracyjny samochodu w naszej kieleckiej stacji, mają państwo pewność kompleksowo i rzetelnie wykonanej usługi.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów TK/022
ul. Warszawska 182 (przy Statoil)
25-414 Kielce
Zapraszamy:
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
niedz. 9-14
tel.: (41) 362 33 66
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd rejestracyjny auta

Samochody, które przechodzą badania techniczne w naszej kieleckiej stacji kontroli pojazdów, poddawane są zaawansowanym czynnościom diagnostycznym, prowadzonym przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu nasi klienci otrzymują pełną i precyzyjną informację dotyczącą stanu technicznego swoich pojazdów. Naszą siłą jest wieloletnie doświadczenie, które nabyliśmy, wykonując każdego dnia liczne przeglądy i pomiary. Specjalizujemy się w wykonywaniu obowiązkowych przeglądów rejestracyjnych samochodów. Wykonujemy także badania techniczne, zlecane nam przez właścicieli aut celem profesjonalnej diagnostyki i sprawdzenia stanu technicznego poszczególnych części i podzespołów. Wszystkie zlecane nam usługi wykonujemy w sposób zgodny z najwyższymi standardami panującymi w stacjach kontroli pojazdów.

Pamiętaj o przeglądzie!

Pamiętaj o terminie obowiązkowego przeglądu technicznego swojego samochodu! Wypełniając prosty formularz, możesz zyskać niezawodną asystę, która przypomni ci o zbliżającym się terminie przeglądu. Jeśli zdarza ci się zapomnieć o wykonaniu obowiązkowego badania technicznego samochodu, będzie to dla ciebie doskonała alternatywa!