OSKP Łódź

Przeglądy rejestracyjne samochodu – Łódź

Mieszkasz w Łodzi i szukasz stacji kontroli pojazdów, na której wykonasz tanio i solidnie przegląd techniczny samochodu? Skorzystaj z naszej oferty. Speed Car to renomowane stacje kontroli pojazdów na terenie województwa łódzkiego i innych regionów Polski. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki samochodowej. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne, okresowe badania techniczne samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i innych pojazdów. Sprawdź naszą ofertę i nie czekaj na przegląd w długich kolejkach. Skorzystaj z profesjonalnej obsługi.

stacja diagnostyczna

Nasza stacja w Łodzi:

Na terenie Łodzi znajdziesz naszą Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Znajduje się ona przy ulicy Wyszyńskiego 27. Nasi serwisanci wykonają dla ciebie pełny przegląd samochodu po to, abyś miał rzetelną i precyzyjną wiedzę na temat stanu technicznego swojego pojazdu. Wskażemy części do niezbędnej naprawy lub wymiany i doradzimy gdzie najlepiej usunąć usterkę!

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów EL/077
ul. Wyszyńskiego 27
94-048 Łódź

Zapraszamy:
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
tel.: (42) 645 20 15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd rejestracyjny auta

Coraz większa liczba kierowców zdaje sobie sprawę z faktu, ze przeglądy rejestracyjne to rzecz bardziej znacząca niż jedynie spełnienie formalnego obowiązku i brak problemów przy kontroli. Przede wszystkim, należy wziąć pod uwagę fakt, że niesprawne auto zagraża zdrowiu i życiu uczestników ruchu drogowego. Właśnie dlatego, ranga wykonywania regularnych przeglądów samochodowych jest tak wysoka.

Na polskich drogach znajdziemy samochody w różnym stanie technicznym. Obok nowych modeli prosto z salonu, możemy spotkać kilku- czy kilkunastoletnie auta. Nie brakuje także jeszcze starszych pojazdów. Pamiętajmy, że sprawność techniczna tych aut z roku na rok jest coraz gorsza. Właśnie dlatego tak ważne jest wykonywanie przeglądów technicznych i naprawa ewentualnych usterek. Nasi specjaliści precyzyjnie zbadają stan techniczny podzespołów w twoim aucie i przedstawią kompleksową informację.

Pamiętaj o przeglądzie!

Jeśli zamieszkujesz Łódź i chcesz pamiętać o terminie wykonania przeglądu samochodowego, wypełnij nasz formularz. Czynność ta jest szybka i prosta, a korzyść, w postaci niezawodnego przypomnienia o zbliżającym się terminie wykonania przeglądu – bezcenna.