SKP Opole

Przeglądy rejestracyjne samochodu – Opole

Stacje kontroli pojazdów Speed Car, w zgodnej opinii klientów uznawane są za miejsca, w których wykonuje się najbardziej profesjonalne przeglądy rejestracyjne. Nie inaczej jest w Opolu – również tutaj kierowcy mają możliwość skorzystania z usług stacji diagnostycznej SKP Opole, działającej pod marką Speed Car. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne, badania techniczne standardowe i specjalistyczne oraz szereg innych usług w zakresie profesjonalnej diagnostyki pojazdów. Z nami wykonasz obowiązkowy przegląd auta szybko i sprawnie, płacąc za to niewielkie pieniądze. Przy tym, otrzymasz kompleksową informację na temat stanu technicznego swojego samochodu.

stacja diagnostyczna

Nasza stacja w Opolu

Nasza stacja kontroli pojazdów SKP Opole znajduje się przy ulicy Ozimskiej 195. Zapewniamy naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, wykonujemy pełen zakres badań i prac diagnostycznych, pozwalających ocenić stan techniczny pojazdu i poziom zużycia poszczególnych podzespołów. Stacja czynna jest od poniedziałku do soboty.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów OP/016/P
ul. Ozimska 195 (na Shell)
45-286 Opole
Zapraszamy:
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
tel.: (77) 462 30 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd rejestracyjny auta

Dokonywanie przeglądów rejestracyjnych pozwala na regularne kontrolowanie stanu technicznego pojazdów, zarówno przed pierwszą rejestracją, jak i w trakcie dalszego użytkowania samochodu. Brak ważnego przeglądu oznacza najczęściej przykre dla właściciela auta konsekwencje: kary finansowe, a nawet zatrzymanie dowodu osobistego. Aby tego uniknąć, należy wykonywać przegląd regularnie, raz w roku. Wybór stacji diagnostycznej również ma znaczenie. Warto udać się tam, gdzie gwarantowany jest najwyższy standard obsługi – mowa oczywiście o stacjach Speed Car!

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy dostęp do nowoczesnych urządzeń, a nasza wiedza pozwala nam w pełni wykorzystywać ich potencjał. Wykonując przeglądy rejestracyjne na stacji Speed Car w Opolu, zyskują państwo pewność, że wiedza na temat sprawności auta będzie kompletna.

Pamiętaj o przeglądzie!

W Speed Car nie tylko wykonujemy przeglądy rejestracyjne na najwyższym poziomie! Dbamy także o naszych obecnych i przyszłych klientów, przypominając im o terminie obowiązkowego przeglądu samochodowego. Wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy, by już nigdy nie przegapić daty przeglądu technicznego swojego auta.