Przegląd techniczny auta

Nasze stacje kontroli pojazdów w Warszawie oferują tanie i w pełni profesjonalne usługi w zakresie wykonywania przeglądów technicznych oraz okresowych kontroli i badań samochodu. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami diagnostycznymi, pozwalającymi precyzyjnie i skutecznie określić stan zużycia poszczególnych podzespołów i części w samochodzie. Przegląd techniczny wykonywany w naszych stacjach to gwarancja fachowej i rzetelnej diagnostyki. Na terenie Warszawy zapraszamy do naszych stacji kontroli pojazdów przy ulicy Nowej Huty i Grzybowskiej. Nasi serwisanci nie tylko wykonają niezbędne pomiary i czynności diagnostyczne, ale także w sposób profesjonalny doradzą, gdzie skutecznie i szybko mogą dokonać Państwo niezbędnych napraw lub wymiany zużytych części. Mając na uwadze Państwa komfort i wygodę, nasze stacje otwarte są do późnych godzin wieczornych. Honorujemy płatności kartą.


Pamiętaj o przeglądzie!

Pamiętaj o terminowym wykonaniu przeglądu technicznego swojego samochodu. Wypełnij nasz prosty formularz, a my przypomnimy ci o zbliżającym się terminie wykonania przeglądu rejestracyjnego i zaproponujemy najdogodniejszą lokalizację stacji kontroli pojazdów, w której wykonasz przegląd techniczny!

Badania techniczne i przeglądy rejestracyjne samochodu – Warszawa

Sped Car to renomowane stacje kontroli pojazdów, które znajdziesz na terenie wielu polskich miast. Wykonujemy okresowe przeglądy rejestracyjne oraz badania techniczne samochodów osobowych – także w Warszawie! Nasze usługi wykonywane są przez profesjonalną kadrę i charakteryzuje je najwyższa jakość. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne także poza ustawowym terminem przeglądu rejestracyjnego. Przyprowadź swoje auto do jednej z naszych stacji kontroli pojazdów, znajdujących się przy ulicy Górczewskiej lub nowej Huty. Gwarantujemy profesjonalną diagnostykę i rzetelną informację o stanie technicznym poszczególnych podzespołów twojego samochodu.

Nasze stacje w Warszawie:

SKP Warszawa - Górczewska

stacja diagnostyczna

Chcesz wykonać szybki i kompleksowy przegląd samochodu w Warszawie? Nie chcesz czekać w kolejkach? Zapraszamy do naszej autoryzowanej stacji kontroli pojazdów przy ul. Grzybowskiej. Wykonamy dla ciebie profesjonalny przegląd rejestracyjny lub szczegółowe badanie techniczne samochodu. Niskie ceny, profesjonalna obsługa.

SKP Warszawa - Górczewska
ul.Górczewska 225
01-459 Warszawa
Zapraszamy:
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
tel.: (22) 664 52 45
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKP Warszawa - Nowej Huty

stacja kontroli pojazdów

Jedna z renomowanych stacji kontroli pojazdów Speed Car znajduje się przy ul. Nowej Huty w Warszawie. Na Państwa życzenie wykonamy tam kompleksowe badanie techniczne lub przeglądy rejestracyjne samochodu. Jeśli potrzebujesz solidnej i doświadczonej ekipy, która wykona profesjonalną diagnostykę auta, odwiedź naszą SKP przy ul. Nowej Huty w Warszawie.

Postawowa Stacja Kontroli Pojazdów WX/155/P
ul. Nowej Huty 9 (róg Połczyńskiej)
01-338 Warszawa

Zapraszamy:
pon.-pt: 7-21
sob.: 8-20
tel.: (22) 665 22 66
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.