Przegląd rejestracyjny auta

Wykonując przeglądy rejestracyjne na terenie naszych stacji kontroli pojazdów w Zamościu, mogą być Państwo pewni, że usługa przeprowadzona zostanie z najwyższą starannością.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową, która w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami naszych specjalistów stanowi gwarancję najwyżej jakości. Świadczone przez naszą firmę usługi to pewność, ze przegląd auta wykonany zostanie solidnie i profesjonalnie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali pełną i rzetelną informację na temat stanu technicznego swoich samochodów. W tym celu, niestanie inwestujemy w rozwój naszych urządzeń diagnostycznych. Dzięki nim jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie ocenić stan techniczny poszczególnych części i zalecić dalsze postępowanie w zakresie naprawy lub wymiany uszkodzonych części.

Pamiętaj o przeglądzie!

Jeśli boisz się, że przegapisz termin obowiązkowego przeglądu rejestracyjnego twojego samochodu,wypełnij ten krótki formularz! Przygotowaliśmy go specjalnie dla ciebie. Wystarczy że uzupełnisz niezbędne dane, a my przypomnimy ci zbliżającym się terminie wykonania przeglądu technicznego twojego auta, jednocześnie wyszukując dla ciebie optymalny termin.

Przeglądy rejestracyjne – Zamość

Do wszystkich mieszkańców Zamościa stacje kontroli pojazdów Speed Car adresują swoją ofertę w zakresie wykonywania przeglądów rejestracyjnych samochodu. Wykonujemy pełen zakres badań technicznych oraz kompleksową diagnostykę części i podzespołów samochodowych. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz fachowe doradztwo dotyczące ewentualnych napraw i remontów auta. Nasze usługi stanowią gwarancję sprawności pojazdów i bezpiecznej jazdy ulicami Zamościa i nie tylko. Odwiedzając jedną z naszych stacji i zlecając nam wykonanie przeglądu, możesz być pewien, że wszystkie czynności wykonane będą z najwyższą starannością.

OSKP Zamość

stacja diagnostyczna

Zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów przy ulicy Odrodzenia w Zamościu. Wykonamy dla Państwa kompleksoweprzeglądy rejestracyjne samochodu. Sprawdzimy stan zużycia poszczególnych części i wykonamy kompleksową diagnostykę podzespołów w Państwa samochodzie. Wszystko szybko, tanio i profesjonalnie.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LZ/012
ul. Odrodzenia 22A
22-400 Zamość

Zapraszamy:
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
tel. (84) 639 75 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKP Zamość - Lubelska

stacja kontroli pojazdów

Speed Car wykonuje przeglądy rejestracyjne samochodów w swojej autoryzowanej stacji kontroli pojazdów mieszczącej się przy ulicy Lubelskiej w Zamościu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług. Nasze doświadczenie i wiedza naszych specjalistów stanowią gwarancję najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów LZ/016/P
ul. Lubelska 68
22-400 Zamość

Zapraszamy:
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
tel. (84) 639 75 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.